כוח המרפא של הקריסטלים

כוח המרפא של הקריסטלים

יכולת השפעתם של קריסטלים ואבני חן על הבריאות אינם בחזקת חדשה מרעישה . כתבים עתיקים בתרבויות שונות מציינים אופני שימוש רבים ומגוונים בין השאר למטרות הקשורות בחולי ובריאות .
הקריסטלים ואבני החן הינם התגבשות של תרכובות אשר נוצרו בתנאי לחץ וחום במשך מיליוני שנים .
בצורה אחרת נוכל לתארם כיסודות המגובשים יחדיו .
עתה נשאלת השאלה : כיצד בלייף אנרג’י אנו מצליחים יכולים להפיק את התועלת המרבית מהיתרונות או ההשפעות התרפויטיות של הקריסטלים מצד אחד ומאידך להיות בטוחים מפני השפעתם המזיקה של יסודות אחרים המצויים בהרכבו של הגביש .

הפקתן של תמציות התדרים בשיטת לייף אנרג’י נותנת מענה הולם לשתי נקודות אלו .

תמצית מקריסטל (תמצית תדרים תקנית )בלייף אנרג’י, הינה תוצאה של טכנולוגית שיעתוק הרטט האנרגטי המלא של הקריסטל . רטט זה כולל את הקומפלקס האנרגטי, המתייחס להרכב הכימי (היסודות) אופן ההתגבשות,המבנה המולקולארי הפנימי , צבעי התרכובת,משקל סגולי והיבטים נוספים.

אופן ה”שיעתוק” אשר פותח בלייף אנרג’י מניב תמצית בעלת יתרונות שימוש ובטיחות גבוהים ביותר.

לצורך שיפור החבירה הביולוגית וקבלת השפעה חיובית מקסימאלית , משולבות תמציות התדרים של לייף אנרג’י בתמציות המופקות
מצמחים- בניהם פרחים,זרעים,שורשים,עלים,הכול על פי הצורך והעניין הספציפי.
גם כאן ההפקה כוללת שיעתוק הרטטים והתדר האנרגטי המלא .

בלייף אנרג’י מצאנו כי לכל קריסטל הצמח המתאים לו, או המשלים אותו במימד האנרגטי ,הפיזי,והרוחני. תוצאת השילוב המתואם באופן זה בין עולם המינרלים לעולם הצמחים מניב תוצאות טיפוליות עוצמתיות “שאינן דומות לשום דבר אחר” כפי שמתבטאים המטפלים בשיטת לייף אנרג’י . השילוב בין הכוחות המתואמים, יוצרת מרקם אנרגטי טיפולי מיוחד במינו וזאת כתוצאה מחבור הרטטים שמקורם בעולם המינרלים לבין הצמחים אשר ריטוטם מתקשר לויטליות הביולוגית של האדם .