אודות לייף אנרג’י

לייף אנרג’י

קצת עלינו

בעולם בו מתרחשות מדי יום פריצות דרך רפואיות, הידע הקליני האנושי רחב מתמיד ותעשיית התרופות משגשגת, מפתיע לגלות שהאוכלוסייה הסובלת ממחלות כרוניות, אלרגיות, כאבים, הפרעות שינה, מחלות נשימה, בעיות פריון, קשיי ריכוז, הפרעות למידה, חוסר סבילות למזון ומתסמינים נוספים, גדלה והולכת משנה לשנה.

מגמה מדאיגה זו, שימשה עבורנו השראה להקמת לייף אנרג’י – חברה שפעילותה מבוססת על מספר תובנות יסוד, המלוות אותה מאז הקמתה בשנת 2000

הגוף והנפש קשורים זה בזו ויש קשר בין המכאוב הפיזי למחשבות, לרגשות ולמערכת ההפעלה האנרגטית.

  • לכל אחד מאתנו יש יכולת ריפוי פנימית מובנית. לכן עלינו למצוא את הדרך לסייע למערכות שלנו להתכייל מחדש ולהפעיל את אנרגיית החיים.
  • יש גורמים רבים שמשפיעים על בריאותנו וביכולתנו לנהל ולשפר את רובם.
  • משימתנו היא ליצור מגוון פתרונות טבעיים משלימים, לא מזיקים ובעלי יעילות טיפולית גבוהה.

שיטות הטיפול*

שיטת לייף אנרג'י MD לטיפול רב ממדי בתמציות תדרים. כל הזכויות שמורות.
שיטת לייף אנרג’י MD לטיפול רב ממדי בתמציות תדרים. כל הזכויות שמורות ללייף אנרג’י בע”מ

בעקבות תובנות אלו, פיתחנו עם השנים את שיטת לייף אנרג’י ואת שיטת אדוואנס לטיפולים הן בבעיות בריאותיות יומיומית והן בבעיות כרוניות מורכבות ומתמשכות. שיטות אלו מחברות את

 

עולם הטבע וחוקיו לממצאים שהושגו במחקרים פורצי דרך ולטכנולוגיה ייחודית. כל אלו מובילים יחדיו ליעילות טיפולית גבוהה ולתוצאות מרשימות – גם במקרים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה מספקת פתרונות יעילים דיים.

  Life Energy MD

שיטה טיפולית יעילה המפעילה את כוחות הריפוי הפנימיים והטבעיים של האדם כמכלול ומאזנת את זרימת אנרגיית החיים באמצעות מיפוי רב-ממדי (MD – Multi-dimensional) של המאפיינים והתסמינים הגופניים, המנטליים, הרגשיים והאנרגטיים.

מיפוי זה מאפשר זיהוי והתאמה של הטיפול הדרוש באמצעות תמציות תדרים רב-ממדיות המותאמות לצורכי הגוף, הנפש ואנרגית החיים.

Advance

שיטת טיפול ייחודית באמצעות תדרי השפעה ביולוגית – אדווקטורים וביו-קורקטורים לשיפור תפקודם של תאים, רקמות ותהליכים פיזיולוגים, אשר פועלים במתאם עם מכלול ממדי תהליכי החיים.

קורסים ותוכניות ההכשרה

הידע והניסיון שצברנו לאורך שנות פעילותנו, הפך למאגר ידע מהגדולים בתחומו בישראל, המשמש אותנו בהכשרות מקצועיות ובמגוון קורסים דיגיטליים להכשרת מטפלים ברפואה משלימה בשיטת לייף אנרג’י ובמוצרי החברה. כך אנו מסייעים למטפלים להעצים את יכולותיהם הטיפוליות ולתת מענה למטופלים רבים במגוון תחומי בריאות.

בנוסף, אנו מספקים לכל אדם, את ההזדמנות ללמוד ולקחת אחריות על בריאותו ועל בריאות יקיריו, בקורסים לבריאות עצמית ולבריאות המשפחה.

לייף אנרג’י – החנות

חברת לייף אנרג’י מפתחת תמציות התדרים המשמשות לטיפול רב מימדי של גוף נפש ואנרגיה. (ראה שיטת לייף אנרג’י MD)

ופורמולות איכותיות מוכנות לשימוש לכל אחד ובכל בית וקליניקה לטיפול בכאבים, מצבי רוח, שיפור חיוניות, פציעות ספורט, איזון אנרגטי, מוצרים לגיל השלישי ועוד. מוצרים יעילים אלו, משלבים ידע ביולוגי ורפואי עם גישות רפואיות מסורתיות וקדומות המבוססות על צמחים ומינרלים והם עומדים לרשות המטפלים והציבור הרחב בחנות שבאתר.

 

לקריאה בהרחבה אודות ייחודיות שיטת Life Energy MD

 

*שיטת לייף אנרג’י אינה שיטה רפואית אלא שיטה בריאותית. הטיפול באמצעותה אינו מחליף אבחון, יעוץ, מעקב או טיפול רפואי.