על שיטת לייף אנרג'י

 שיטת לייף אנרג'י

אם נתחיל מהסוף : תוצאות טיפוליות מהירות ואיכותיות.  ועכשיו מן ההתחלה, איך הכול התחיל ?

  Life energy – אנרגית חיים

 במאה ה-19 – אי שם על הרי אוראל, העשירים במינרלים, וצמחיה נדירה שוטטה אסתר, אחות ילדים במקצועה ושמאנית ממורשת משפחתה, וחיפשה תשובה למחלתו של ילד קטן ואהוב.

עושרם הטבעי ויופיים האגדי של ההרים הללו (אשר חלקים מהם הוכרזו אתרי מורשת עולמית עי אונסקו) היוו השראה למחקריה ולעבודתה החלוצית אשר גילתה את  דרך ההפקה המיטבית המחברת את הטופז, האמרלד ושאר מחצבי האזור לצמחי הרפואה.

במאה ה 21 – בזכות תגליותיה ופועלה של האישה החלוצה, מרפאה מבטן ומלידה ובשילוב תגליות המדע והרפואה, ניתנה לנו בלייף אנרג'י, הזכות הגדולה, לפתח רפואה טבעית המותאמת לאדם בעידן המודרני.

אנו שמחים לאפשר לכם את ההזדמנות להכיר גישה טיפולית מיוחדת זו , המשלבת ותמציות תדרים  טבעיות ומחיות, טכניקות אנרגטיות, תהליכי טיפול מובנים לפתרון בעיות בריאות (פרוטוקולים טיפוליים) ויכולת התאמה מדויקת לצרכי הגוף והנפש.  כולם כאחד פועלים ביעילות  ובמתאם ביולוגי והוליסטי עם האדם כישות שלימה.

לייף אנרג'י נולדה במאה ה-19 בהרי אורל (הרים מהעתיקים בעולם) כאשר  אם השיטה, אחות במקצועה  אסתר רבינוביץ' גילתה את כוחם של הגבישים, המחצבים והצמחים במקום.

   

שיטת לייף אנרג'י היום 

שיטת לייף אנרג'י (ותמציות התדרים הייחודיות לייף אנרג'י) הנה שיטת ריפוי וטיפול טבעית,הבולטת בתוצאותיה המהירות והאיכותיות. תגליות פורצות דרך שהובילו להבנת תהליכי מחלה והבראה תרמו ליצירת פתרונות טיפוליים ייחודיים ועוצמתיים.

עקרונות הטיפול המרכזיים  בשיטת לייף אנרג'י ממשיכים להתבסס  על השילוב בין ידע טיפולי מבוסס ,בן אלפי שנים ,לבין תפישות מדעיות ורפואיות מתקדמות.

הגישה האיבחונית והטיפולית הרב שכבתית, דוגלת בהתייחסות לבריאות האדם כמכלול הקשור בכל ממדי החיים והתפקוד ועל כן מאפשרת  התאמת טיפול אישי ומדויק לכל הרבדים – גוף נפש ואנרגיה .

יכולת זו של התאמת תהליך טיפולי מדויק,(שאינו קיים בשום שיטה אחרת של טיפול בתמציות)  מניבה את התוצאות המהירות והאיכותיות של הטיפולים, ותורמת לקבלת שיפורים יוצאי דופן הן בסימפטומים פיזיים והן בסימפטומים נפשיים.

שיטת לייף אנרג'י מאפשרת טיפול יעיל,  בטוח, וטבעי לכל גיל ולמגוון רחב של בעיות בריאות (גוף ונפש)

המטפלים בשיטת לייף אנרג'י עוזרים במצבים ומחלות הבאים לידי ביטוי פיזי כגון: דלקות כרוניות,בעיות מערכת העיכול,הפרעות הורמונאליות,קשיי פריון, מיגרנות, כאבים כרוניים, דלקות מפרקים, השמנת יתר, איזון מטבולי ,ועוד רבות אחרות וגם בקשיים ובעיות אשר מקורם נפשי כגון הפרעות שינה, עצבנות, מתחים, פחדים, חרדות, ריכוז וזיכרון, בעיות חברתיות, הפרעות התנהגות ועוד .

תוצאות מצוינות מתקבלות בעזרה לפעוטות וילדים בנושאי בריאות  מגוונים .

באמצעות הסוגים השונים של התמציות הטיפוליות של לייף אנרג'י,  מתאפשרת  בחירה  בסוג וברמת הטיפול הנדרשת לך למשל: טיפול מקיף בבעיה רצינית ומטרידה הוא עניין למטפל שעבר הכשרה מתאימה, אך אם ברצונך רק לשפר את איכות השינה שלך או להירגע בתקופת מתח זמנית או לעבור את המבחן הקרוב ביתר קלות, אז פשוט הכנס לחנות שלנו כאן ותכיר את תמציות התדרים המופלאות של לייף אנרג'י.

קרא מה  מספרים המטופלים:  "טיפול עם תוצאות" המשך לקריאה בהרחבה אודות אופן הטיפול בשיטת לייף אנרג'י

עם תמציות לייף אנרג'י, הידע והכישרון הטיפולי שלך יקבלו  ביטוי מקצועי מתמיד.
 שיטה טיפולית מעוררת השראה שתעצים את עולמך המקצועי.  
בשיטת לייף אנרג'י יש אינסוף אפשרויות ופתרונות טיפוליים  טיפוליות ולך כמטפל יש הזדמנות לדייק ולמקסם את הטיפול שלך בכל פעם מחדש.

הנחה מיוחדת למטפלים . אנא הרשם לאתר ותוכל להנות מתנאי הקניה המיוחדים למטפלים.