על שיטת לייף אנרג'י

 שיטת לייף אנרג'י

אם נתחיל מהסוף : תוצאות טיפוליות מהירות ואיכותיות.

ועכשיו מן ההתחלה, איך התחיל הסיפור ?

לייף אנרג'י נולדה במאה ה-19 בהרי אורל (הרים מהעתיקים בעולם) כאשר  אם השיטה, אחות במקצועה  אסתר רבינוביץ' גילתה את כוחם של הגבישים, המחצבים והצמחים במקום. משם ועד היום פותחה תורת הטיפול המיוחדת המשלבת מחקר מדעי עכשווי ועדכני בידע בדוק מתורות עתיקות בעלות מסורת ריפוי ידועה ואמינה .

 

   

שיטת לייף אנרג'י היום 

שיטת לייף אנרג'י (ותמציות התדרים הייחודיות לייף אנרג'י) הנה שיטת ריפוי וטיפול טבעית,הבולטת בתוצאותיה המהירות והאיכותיות. תגליות פורצות דרך שהובילו להבנת תהליכי מחלה והבראה תרמו ליצירת פתרונות טיפוליים ייחודיים ועוצמתיים.

עקרונות הטיפול המרכזיים  בשיטת לייף אנרג'י ממשיכים להתבסס  על השילוב בין ידע טיפולי מבוסס ,בן אלפי שנים ,לבין תפישות מדעיות ורפואיות מתקדמות.

הגישה האיבחונית והטיפולית הרב שכבתית, דוגלת בהתייחסות לבריאות האדם כמכלול הקשור בכל ממדי החיים והתפקוד ועל כן מאפשרת  התאמת טיפול אישי ומדויק לכל הרבדים.

יכולת זו של התאמת תהליך טיפולי מדויק, מניבה את התוצאות המהירות והאיכותיות של הטיפולים, ותורמת לקבלת שיפורים יוצאי דופן הן בסימפטומים פיזיים והן בסימפטומים נפשיים.

שיטת לייף אנרג'י מאפשרת טיפול יעיל,  בטוח, וטבעי לכל גיל ולמגוון רחב של בעיות בריאותיות

המטפלים בשיטת לייף אנרג'י עוזרים במצבים ומחלות הבאים לידי ביטוי פיזי כגון: דלקות כרוניות,בעיות מערכת העיכול,הפרעות הורמונאליות,קשיי פריון, מיגרנות, כאבים כרוניים, דלקות מפרקים, השמנת יתר, איזון מטבולי ,ועוד רבות אחרות וגם בקשיים ובעיות אשר מקורם נפשי כגון הפרעות שינה, עצבנות, מתחים, פחדים, חרדות, ריכוז וזיכרון, בעיות חברתיות, הפרעות התנהגות ועוד .

תוצאות מצוינות מתקבלות בעזרה לפעוטות וילדים בנושאי בריאות  מגוונים .

באמצעות הסוגים השונים של התמציות הטיפוליות של לייף אנרג'י מתאפשרת  בחירה  בסוג וברמת הטיפול הנדרשת לך : טיפול מקיף בבעיה רצינית ומטרידה הוא עניין למטפל שעבר הכשרה מתאימה, אך אם ברצונך רק לשפר את איכות השינה שלך או להירגע בתקופת מתח זמנית או לעבור את המבחן הקרוב ביתר קלות, אז פשוט הכנס לחנות שלנו כאן ותכיר את תמציות התדרים המופלאות של לייף אנרג'י.

קרא מה  מספרים המטופלים:  "טיפול עם תוצאות" המשך לקריאה בהרחבה אודות אופן הטיפול בשיטת לייף אנרג'י

 

סגירת תפריט

הרשמה/התחברות

שכחתי סיסמה
×

עגלת קניות