קורסים ולימודים לשיטת לייף אנרג'י

 קורסים ולימודים ללימוד שיטת הטיפול – Life Energy MD

ברוכים הבאים לעידן החדש של רפואה משלימה: שיטת לייף אנרג'י MD מחכה לכם!

בין אם אתם כבר מטפלים בתחום הבריאות או שאתם  מעוניינים להכיר גישה טיפולית ייחודית לשיפור בריאותכם  הגעתם למקום הנכון. לייף אנרג'י היא לא רק שיטת טיפול, אלא מסע של שינוי, צמיחה והתפתחות אישית ומקצועית.

האם אתם מוכנים להצטרף לחזית המקצועית של עולם הרפואה המשלימה?

לייף אנרג'י תראה לכם את הדרך להענקת טיפול כוללני ויעיל באמצעות גישה ייחודית שלא תמצאו בשום מקום אחר. מה שהופך את שיטת לייף אנרג'י למיוחדת הוא בין השאר שילוב  של ידע טיפולי עתיק עם תובנות חדשניות לגבי הקשר שבין הגוף, הנפש והאנרגיה האנושית לצד יישומים שהם פיתוחי פטנט שאין דומים להם.

בקורסים שלנו, תלמדו ותכירו כלים ושיטות ייחודיות לטיפול במגוון רחב של בעיות בריאותיות בגילאים שונים ובמצבים מגוונים וזאת ברוח המוטו שלנו:

הגוף הוא בית הנשמה, הנפש שוכנת בתוכו ומעצבת אותו, והאנרגיה היא החיות שמזינה את שניהם. רק כאשר משיגים איזון ותפקוד הרמוני בין השלושה, ניתן להגיע לבריאות שלמה והגשמה עצמית. 

זוהי התפיסה הבסיסית של לייף אנרג'י – השיטה המקצועית והמהפכנית להשגת הרמוניה פנימית ושגשוג  בחיים.

בשיטת לייף אנרג'י MD אתה תמצא את הפתרונות.      

קורסים בשיטת לייף אנרג'י
לימודים  מקצועיים ברפואה משלימה, בשיטת לייף אנרג'י MD 

אם אתם מטפלים ברפואה משלימה, פסיכותרפיסטים, מאמנים, או יועצי תזונה שמעוניינים להעשיר את סל הפתרונות הטיפוליים שלכם בידע וכלים עוצמתיים או שתחום הרפואה המשלימה מסקרן אתכם וברצונכם להפוך אותו למקצוע
או
אם אתם שוחרי בריאות טבעית ורוצים בידע שיאפשר לכם לקחת אחריות על הבריאות שלכם ושל יקיריכם – קורסי הכשרת מטפלים בשיטת לייף אנרג'י MD נוצרו בשבילכם.

הקורסים בשיטת לייף אנרג'י MD, יחשפו אתכם לגישה טיפולית רב-תחומית, ייחודית ואפקטיבית שמציעה כלי טיפול עוצמתיים עם יתרונות רבים – הן לכם כמטפלים והן למטופלים שלכם:

  • תוכלו לתת  מענה טיפולי יעיל ומהיר למגוון רחב של בעיות בריאות.
  • תקבלו תוצאות טיפוליות משופרות, באמצעות שילוב השיטה בכל סוגי הטיפולים שאתם מציעים כיום
  • תרחיבו את מעגל המטופלים לקהלים חדשים עם מצבי מחלה כרוניים ומורכבים, להם אין לכם תשובה כיום

ההשתתפות בקורסים אינה מחייבת ידע קודם בתחומי הטיפול ו/או הרפואה המשלימה.

לקבלת מידע מפורט אודות הלימודים לשיטת לייף אנרג'י MD

 

סדנאות וקורסים ללימוד טיפול עצמי ומשפחתי

בנוסף למסלולי הלימוד להכשרה מקצועית  בשיטת לייף אנרג'י מצויים גם כלים טיפוליים פשוטים ומוצרים נוחים לשימוש, אשר יכולים לעזור לך ולשפר את בריאותו של כל אחד מבני הבית.
אם אתה מעוניין ללמוד להשתמש בשיטת לייף אנרג'י לשיפור בריאותך או לתועלת ילדיך, נכדיך וכדומה, שלח אלינו את הבקשה לקבלת מידע ונשמח לספר לך על ההשתלמויות והסדנאות לעזרה עצמית בשיטת לייף אנרג'י.