תמציות התדרים לייף אנרג’י

תמציות התדרים לייף אנרג’י

התדרים בתמציות לייף אנרג’י, מופקים בטכניקות ייחודיות מצמחי מרפא, פרחי מרפא, גבישים מינרליים, ותדרים ביולוגיים .
תהליכים אלו מקנים לתמציות את תכונת ההשפעה השלימה: גופנית, נפשית ואנרגטית. ההשפעה ניתנת לצפייה ולבדיקה מידית גם באמצעות מבדקי שריר קינסיולוגיים וגם במכשור ייעודי.

השפעה רב ממדית זו תורמת לתגובה טובה, מהירה ומועילה לסוגים מגוונים של בעיות וזאת בשונה ובהשוואה למוצרים אחרים או תמציות, אשר מכוונים או לגוף או לנפש וללא התייחסות למצב המערכות האנרגטיות.

שיטת לייף אנרג’י כוללת גם תמציות למטפלים בכל הגישות הטיפוליות וגם תמציות לכל מי שחפץ לשפר את בריאותו ולטפל בבני המשפחה

בשיטת לייף אנרג’י יש אינסוף אפשרויות ופתרונות טיפוליים ולך כמטפל יש הזדמנות לדייק ולמקסם את תוצאות הטיפול שלך. בתמציות לייף אנרג’י משתמשים מטפלים רבים מתחומי טיפול שונים, אשר מעוניינים בהעצמת תוצאות טיפוליהם ומשלבים את השימוש בתמציות התדרים בטיפולים כגון: רפלקסולוגיה, סוג’וק, עיסוי, הילינג, רפואה סינית, נטורופתיה, יעוץ תזונתי, פסיכותרפיה, רייקי ואחרים. וגם בטיפולי תמציות לשיפור התוצאות בפורמולות כגון: פרחי באך, ארומתרפיה, צמחי מרפא ונוספים.

לייף אנרג’י פיתחה פורמולות טבעיות, ויעילות  המתאימות לשיפור הבריאות , גם בשימוש עצמי.

מאחר ולא כל הפרעה קטנה,או קושי זמני מצריכים טיפול מקצועי, תוכלו למצוא כאן עזרה ופתרונות, יעילים  לשיפור הבריאות ואיכות החיים שלכם ושל כל בני המשפחה .
לחצו וקראו כיצד תוכלו לעזור ולהיעזר בקלות ובבטיחות במוצרי לייף אנרג’י.        

שימו לב! תמציות לייף אנרג’י אינן תרופות ואינן מחליפות טיפול רפואי, ייעוץ, בדיקות ומעקב. הטיפול בתמציות לייף אנרג’י ניתן במסגרת “רפואה משלימה

תמציות לייף אנרג’י מיוצרות במפעל בהשגחת משרד הבריאות בתקן GMP  והן כשרות.