לייף אנרג’י OUR START UP

איך הכל התחיל? כיצד התגלתה האפשרות לרתום את אנרגית החיים הגלומה בצמחים ובגבישים לטיפול במחלות, כאבים וסבל רגשי ונפשי

סיפורה של אסתר החוקרת (האחות המלאכית כפי שכינו אותה רבים)

במאה ה-19 על הרי אוראל, העשירים במינרלים, וצמחיה נדירה, שוטטה אסתר, אחות ילדים במקצועה ושמאנית ממורשת משפחתה, וחיפשה תשובה למחלתו של ילד קטן ואהוב. עושרם הטבעי ויופיים האגדי של ההרים הללו (אשר חלקים מהם הוכרזו בעת החדשה, אתרי מורשת עולמית עי אונסקו) היוו השראה למחקריה ולעבודתה החלוצית אשר גילתה את דרך ההפקה המיטבית אשר תאפשר חיבור יעיל ובריאותי בין הגבישים המינרלים האזוריים כמו הטופז, האמרלד ושאר מחצבי האזור לצמחי הרפואה.

שיטת LIFE ENERGY MD במאה ה 21 –

בזכות תגליותיה ופועלה של אסתר, האחות החוקרת ובשילוב תגליות המדע והרפואה, ניתנה לנו בחברת לייף אנרג’י, הזכות הגדולה, לפתח את שיטת הטיפול הטבעית המיוחדת המותאמת לאדם בעידן המודרני – שיטת Life Energy MD והפיכתה של חברת לייף אנרג’י לכוח חדשני בהכשרת מטפלים ברפואה טבעית מתקדמת, טבעית והוליסטית.

עקרונות הטיפול המרכזיים בשיטת לייף אנרג’י ממשיכים להתבסס על השילוב בין ידע טיפולי מבוסס, בן אלפי שנים, לבין תפישות מדעיות ורפואיות מתקדמות.

בלחיצה על הקישור הבא עברו לקריאה והסבר אודות הטיפול עצמו והגישה הטיפולית הייחודית שיטת Life Energy MD המשנה לטובה את חייהם של ילדים ומבוגרים כאחד.